novice

Brezplačno učenje začetnega tipkanja za učence sedmega in osmega razreda

Spoštovani starš!

Ga. Janja Košir, specialna in rehabilitacijska pedagoginja, zaposlena na Pedagoški fakulteti Univerze v Ljubljani, vabi na poletno brezplačno učenje začetnega slepega desetprstnega tipkanja.
Še posebej vabljeni učenci z disleksijo.

Celotno vabilo in podrobne informacije si lahko ogledate na: https://janjakosir.wordpress.com/

Lina Šinkovec, ŠSS

SPREMENJENA CENA ŠOLSKE MALICE

Spoštovani starši,

z Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport smo dobili okrožnico, v kateri nas obveščajo, da se je cena malice za osnovne šole povišala in sedaj znaša 0,9 €. Nova cena začne veljati s 1. 9. 2021.
Ostale cene šolske prehrane ostajajo nespremenjene.

Tjaša Hitti
org. šolske prehrane

Priloga: okrožnica MIZŠ - Cene šolske malice v šolskem letu 2021/22 (  pdf)

DAJ SE NASMEJ: OŠ Sostro za učence

Spodnji video je nastal v želji učencem polepšati njihove enolične karantenske dni in jim pokazati, kako v tem čudnem času poteka vsakdan njihovih učiteljev in ostalih zaposlenih na šoli. Sporočamo jim, da jih pogrešamo, jih imamo radi in da bomo s skupnimi močmi vedno premagali še tako veliko težavo ali slab dan. Ali kot pravijo punce iz skupine BEPOP: Vse bo ok!

Anja Divjak

Poletna počitniška doživetja - Varni internet

Spoštovani!

Varni internet tudi letos v času poletnih počitnic organizira malo drugačna raziskovanja spleta in računalništva za mlajše in starejše osnovnošolce
v starostnem obdobju od 8 do 13 let.
Dodatne informacije boste našli na spletni strani: https://www.varniinternet.si/izobrazevanja/otroci/pocitnice

Lina Šinkovec, ŠSS

Uradne ure v tajništvu v času poletnih počitnic

Spoštovani!

Obveščamo Vas, da so uradne ure v tajništvu v času poletnih počitnic (julij, avgust)

VSAK DELOVNI DAN od 10:00 do 12:00.

Šola bo zaprta v času od 19. 7. do 6. 8. 2021.
V tem obdobju ni uradnih ur.

Za kakršna koli vprašanja smo dosegljivi na telefonski številki: 01 527 25 10

Hvala za razumevanje!