Osnovna šola SOSTRO

Cesta II. grupe odredov 47
1261 Ljubljana Dobrunje
tel. 01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si

Razredna stopnja

š.l. 2021-22

OSNOVNA ŠOLA SOSTRO - INTERESNE DEJAVNOSTI V ŠOLSKEM LETU 2021/2022, razredna stopnja (pdf  )
Opisi dejavosti ( pdf  )

 

DEJAVNOST RAZRED MENTOR(ICA)
RAZREDNA STOPNJA – izvajajo učitelji-ce, brezplačne dejavnosti    
OTROŠKI PEVSKI ZBOR 1.–4. r.
5. r.
Martina Kogovšek
Vida Kržič
GLASBENI KROŽEK 1.–5. r. Vida Kržič
VRTNARSKI KROŽEK 1.–4. r. Lidija Legan Landeker
KRESNIČKA (priprava na naravoslovno tekmovanje) 1.–3. r. Maša Dvornik Rački
VSE KAR LEZE IN GRE (naravoslovni krožek) 1. r. Rahela Vrečko
ZABAVNA MATEMATIKA ZA BISTRE GLAVCE
(vključuje tudi priprave na tekmovanje)
1. r.
2. r.
Tina Kelhar
Anja Divjak
ZADVORČKI V AKCIJI  2. a, 2. b Katja Mlakar
GORNIŠKI KROŽEK 2.–5. r. Urška Oven, Nina Penko
ŠAHOVSKI KROŽEK 2.–5. r. Tomaž Božič Nosan
LIKOVNI KROŽEK 3.–5. r. Vesna Bizjak
RAČUNALNIŠTVO 3. r. Maruša Babnik
GRADIMO Z LEGO 3., 4. r. Blaž Bašič
VIŠJA MATEMATIKA (priprava na tekmovanje) 3., 4. r. Petra Florjančič
VESELA ŠOLA 4., 5. r. Mojca Plut
DRAMSKI KROŽEK 4., 5. r. Mina Pogačar in
Slađana Đorđević
KRESNIČKA (priprava na naravoslovno tekmovanje) 4., 5. r. Mojca Plut
KUHARSKI KROŽEK 4. r. Anja Divjak
JEZIKAMO V GOZDU 5. r. Martina Lavrin Povše
FRANCOŠČINA 5. r. Jerneja Osredkar
PROMETNI KROŽEK 5. r. Jože Drab
ZUNANJI IZVAJALCI – brezplačne dejavnosti    
MINI ROKOMET IN OSTALI ŠPORTI DEKLICE 1.–3. r
4., 5. r.
RK Krim Mercator
IGRE Z ŽOGO ROKOMET DEČKI 1.–3. r
4., 5. r.
ŠD Slovan
IGRE Z LOPARJI 2.–5. r. Namiznoteniško društvo
Kajuh - Slovan
IGRE Z ŽOGO IN ODBOJKA DEKLICE 4., 5. r. ŽOK Tabor Ljubljana
KOŠARKA - deklice 2.–5. r. ŽKD Ilirija
SPROŠČANJE IN MEDITACIJA 1.–5. r Društvo MANAS
HRVAŠČINA 1.–5. r.  
ZUNANJI IZVAJALCI – plačljive dejavnosti    
RAZVIJANJE MOTORIKE Z ŽOGO NOGOMET 1.–5. r. Otroška nogometna šola
BADMINTONSKA PRIPRAVNICA 2.–5. r. Badminton klub Ljubljana
KOŠARKA - DEČKI 2.–5. r. ŠD Otroška košarkarska šola Ljubljana
JUDO - ŠPORTNI IZZIVI IN ŠOLA PADANJA 1.–5. r. Mala šola juda
RITMIČNA GIMNASTIKA 1.–5. r. ŠD As
ŠOLSKI PLESNI FESTIVAL 1.–5. r. BOLERO
UČENJE GLASBENIH INSTRUMENTOV 1.–5. r. Glasbena šola Bučar