novice

Drage bralke in bralci!

Na povezavi Šolska knjižnica sva pripravili novo stran VIRTUALNA KNJIŽNICA.
Tu boste našli povezave do različnih vsebin, ki bi vam morda koristile, ali se zdele zanimive.

knjižničarki Jadranka Pavčič in Mojca Kastelic

Spoštovani starši učencev 7. razreda!

Dobili smo obvestilo, da je zaradi višje sile - trenutno nastalih razmer povezanih s širjenjem corona virusa v Sloveniji, sprejetih priporočil na ravni države ter ukrepov v CŠOD odpovedan tabor učencev 7. razreda v CŠOD Bohinj od 14. 4. do 17. 4. 2020.

Ingrid Poniž
pomočnica ravnateljice

Dragi učenci in starši!

Slovenski filmski ustvarjalci vam v času razglašene epidemije in v duhu gibanja #ostanidoma podarjajo na ogled izbor svojih filmov. Spored bodoo bogatili vsak ponedeljek in četrtek, filmi bodo dostopni 7 dni. Izbor filmov lahko spremljate na spletni strani:

Prijeten ogled v varnem zavetju vašega doma

vaši knjižničarki

Spoštovani starši učencev 4. razreda!

Dobili smo obvestilo, da je zaradi višje sile - trenutno nastalih razmer povezanih s širjenjem corona virusa v Sloveniji, sprejetih priporočil na ravni države ter ukrepov v CŠOD odpovedan tabor učencev 4. razreda v CŠOD Vojsko od 30. 3. do 3. 4. 2020 in od 6. 4. do 10. 4. 2020.

Ingrid Poniž,
pomočnica ravnateljice

Spoštovani starši,

zaradi razmer, v katerih se je znašla Slovenija, se soočamo s številnimi izzivi, ki jih uspešno rešujemo s skupnimi močmi.

V teh okoliščinah svojo pozornost in naklonjenost še posebej namenjamo ljudem, ki potrebujejo konkretno pomoč, ali samo »oddaljen« socialni stik.
Morda sosedov otrok za učenje doma potrebuje kakšno gradivo, pa mu je trenutno nedostopno.
Morda starši potrebujejo kakšen namig za igro, nasvet za zmanjševanje otrokove tesnobe, ali svoje lastne.
Morda iz najrazličnejših razlogov ne morejo v trgovino.

Če ste se sami znašli v taki, ali podobni stiski oz. takšno situacijo prepoznate v drugi družini, to sporočite svetovalni službi na:
med 8.30 in 15.30.

Vsi, ki ste pripravljeni kakorkoli pomagati, razen z osebnimi stiki, svojo pripravljenost prav tako sporočite svetovalni službi.

Hvaležni vam bomo za vaš odziv!

Teja Štefančič in Lina Šinkovec,
šolski svetovalni delavki