Učna pomoč učencem OŠ s strani dijakov

Spoštovani!

V Dijaški skupnosti Ljubljana organizirajo projekt "BREZPLAČNA INDIVIDUALNA UČNA POMOČ OSNOVNOŠOLCEM". Pomoči bodo deležni s strani zainteresiranih dijakov, ki so pripravljeni s svojim znanjem in družbo priskočiti na pomoč mlajšim. V kolikor menite, da bi takšna pomoč prišla prav vašemu otroku, bratcu, sestrici ali celo vnuku, ga prijavite! Več informacij in povezavo do prijavnega obrazca najdete TUKAJ.

Lea Likar Praznik
šolska psihologinja

Govorilne ure – poklicno usmerjanje

Spoštovani!

Vsak torek med 12:30 in 13:30 sem na voljo učencem in staršem za vprašanja na temo poklicnega usmerjanja ter vpisa v srednje šole. Govorilne ure potekajo prek kanala Poklicno usmerjanje v Teams aplikaciji. V primeru, da vam termin ali način ne ustrezata, se lahko dogovorimo tudi drugače.

Pred obiskom govorilne ure naj imajo učenci izpolnjen vprašalnik o poklicni poti, lahko pa mi na zgornji e-naslov pošljejo izpolnjen vprašalnik, ki ga najdete TUKAJ.

Vse dobro!

Lea Likar Praznik