Da je igranje namiznega tenisa na naši šoli izredno priljubljena dejavnost, dokazujejo številni učenci, ki vztrajno merijo moči in sposobnosti med šolskimi odmori v šolski avli. Nekateri med njimi so že zelo dobri. Ti so se z aprilskega predtekmovanja uvrstili na Masters turnir v namiznem tenisu, ki se je odvijal preteklo sredo, 18. 5. 2022, v veliki telovadnici šole. Že četrta izvedba po vrsti, z izjemo dveh koronskih let, je privabila učence ter nekatere učitelje. Čeprav so bili dvoboji napeti, je druženje potekalo v spodbudnem in prijaznem vzdušju. Na koncu so bili vsi udeleženi prejeli priznanja ter priložnostne nagrade. Seveda smo se pocrkljali tudi s pico ter torto, katere rezanje je pripadlo zmagovalcu turnirja Lovru Ažmanu.
Rezultati turnirja so sledeči:
1. mesto: Lovro Ažman, 7. b
2. mesto: Ažbe Bricelj, 8. c
3. mesto: Tilen Penko, 7. a
4. mesto: Jure Srebot, 6. a
5. mesto: Žiga Alič, 9. a
6. mesto: Maks Apovnik, 8. b
7. mesto: Jaka Klančič, 8. c
8. mesto: učitelj Mitja Vatovec
9. mesto: učiteljica Maša Dvornik Rački
10. mesto: učitelj Tomaž Božič Nosan

Vsem udeležencem čestitamo za osvojena mesta in se jim zahvaljujemo za udeležbo. Prihodnje leto ponovimo.

Organizatorji turnirja: Natalija Panič, Kristina Pelc Zupančič, Gregor Škafar

• MASTERS TURNIR V NAMIZNEM TENISU, 18 .5. 2022