Osnovna šola SOSTRO

Cesta II. grupe odredov 47
1261 Ljubljana Dobrunje
tel. 01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si

OTROCI ZA OTROKE

Spoštovani!

V Tednu Rdečega Križa Slovenije že tradicionalno sodelujemo v dobrodelni akciji Otroci za otroke, ki je namenjena krepitvi solidarnosti in sočutja med mladimi. V letu 2021 smo pomagali 687 učencem in želimo si, da bi tudi letos lahko pomagali vsaj toliko učencem.

Vaši otroci lahko podarijo nove šolske potrebščine – voščenke, barvice, zvezke, radirke, ravnila, barvni papir ali druge šolske potrebščine, glede na svoje zmožnosti. Lahko pa podarijo 1 evro za pomoč otrokom iz socialno ogroženih družin. Zbrano bo Rdeči Križ Slovenije predal otrokom iz materialno ogroženih družin, ki prejemajo pomoč RKS-OZ Ljubljana.

Donacije naj učenci prinesejo v tajništvo OŠ Sostro od ponedeljka, 9. 5. 2022, do srede, 18. 5. 2022.

Hvala! Skupaj z vašo pomočjo bomo lažje pomagali tistim, ki nas najbolj potrebujejo.

Andreja Miklavčič