Osnovna šola SOSTRO

Cesta II. grupe odredov 47
1261 Ljubljana Dobrunje
tel. 01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si

PUSTOVANJE 2019

_

slike v galeriji dejavnosti

V torek, 5. 3. 2019, je bilo v telovadnici OŠ Sostro veselo , saj smo imeli pustno rajanje. Najprej so se nam predstavile skupinske maske, ki so jih učenci izdelali sami. Da je žirija imela nekaj časa za razmislek, je nastopil šolski bend Štirje asi, ki je zaigral nekaj rock pesmi . Super so bili! Nato je žirija razglasila najboljše maske v dveh kategorijah. Pri skupinskih maskah so 3. mesto zasedli šolski polži iz 9. B , 2. mesto je pripadlo netopirčkom iz 2.C. Žirija je menila, da je najboljšo skupinsko m asko izdelal 4. B, ki se je predstavil kot kitajski zmaj. Res so bili originalni. V kategoriji posamičnih mask pa je žirija 3. mesto podelila slastnemu kolačku, v katerem se je skrival Matjaž iz 6. A. Na 2. mestu je bil Marshmellow in Andraž iz 4. A. Na 1. mesto pa so postavili doma narejenega robotka, v katerem je korakal Maks iz 3. A. Tako 4. A kot Maks so kot prvouvrščeni dobili nagrado – obisk kino predstave. Potem pa smo se prepustili zvokom glasbe, ki jo je vrtela DJ Nina. Ker nam je bilo tako fino, bomo vse skupaj ponovili naslednje leto.

Andreja Miklavčič