Galerija - zadnjih šest dejavnosti

33 VRHOV ŠOLSKEGA OKOLIŠA OŠ SOSTRO

Od spomladi do jeseni je 17 učencev osmih in devetih razredov sodelovalo pri projektu označitve ... Več v galeriji dejavnosti.

Obisk odbojkašev ACH, 12. 10. 2021

V torek, 12. 10. 2021, sta nam uro športa popestrila igralca 17 kratnih državnih prvakov ... Več v galeriji dejavnosti.

10.10. Dan duševnega zdravja »Kako se počutiš danes?«

Tako kot skrbimo za telo, da je zdravo, je pomembno, da skrbimo tudi za našo ... Več v galeriji dejavnosti.

Teden otroka v 1. c

Tema letošnjega tedna otroka je RAZIGRAN UŽIVAJ DAN. Tega smo se držali tudi v 1. ... Več v galeriji dejavnosti.

4. - 8. oktober 2021 - TEDEN OTROKA

»Razigran uživaj dan!« je bila letošnja tema tedna otroka, ki se obeležuje v prvem tednu ... Več v galeriji dejavnosti.

MARTULJŠKI SLAPOVI, 9.10.2021 – izlet Gorniškega krožka

Za nami je prijetna sobota, saj smo z Gorniškim krožkom opravili že drugi izlet. Tokrat ... Več v galeriji dejavnosti.