Osnovna šola SOSTRO

Cesta II. grupe odredov 47
1261 Ljubljana Dobrunje
tel. 01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si

Potrdilo za potrebe delodajalca za primer višje sile zaradi obveznosti varstva

Spoštovani starši,

ministrica za izobraževanje, znanost in šport je na podlagi 104. člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 (Uradni list RS, št. 152/20) izdala sklep, s katerim je zaradi še vedno zelo resne epidemiološke situacije in izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja virusa COVID-19 določila, da se bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo.

Na spodnji povezavi se nahaja potrdilo za potrebe delodajalca za primer višje sile zaradi obveznosti varstva.

Vodstvo šole

Priloga: Potrdilo za potrebe delodajalca za primer višje sile zaradi obveznosti varstva (  pdf)