Osnovna šola SOSTRO

Cesta II. grupe odredov 47
1261 Ljubljana Dobrunje
tel. 01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si

Predmetna stopnja

š.l. 2018-19

INTERESNE DEJAVNOSTI

DEJAVNOST RAZRED MENTOR(ICA)
PREDMETNA STOPNJA – izvajajo učitelji-ce, brezplačne dejavnosti    
ASTRONOMSKI KROŽEK 7.–9. r. Urška Šetina
BIOLOŠKI KROŽEK 8., 9. r. Simona Hribar Kojc
ČEBELARSKI KROŽEK 6.–9. r. Dominika Mesojedec
DEBATNI KLUB 7.–9. r. Renata More
DRAMSKI KROŽEK 6.–9. r. Mina Pogačar in
Slađana Đorđević
FRANCOŠČINA 6. r. Jerneja Osredkar
GEOGRAFSKI KROŽEK 7.–9. r. Urša Lužar
GLASBENI KROŽEK 6.–9. r. Lilijana Stepic
GORNIŠKI KROŽEK 6.–9. r. Jože Drab
JAZ IN TI TER ODNOSI MED NAMI 7.–9. r. Natalija Panič
KEMIJA V OKOLJU 6.–9. r. Dominika Mesojedec
LOGIKA 6.–9. r. Klavdija Kresnik
MEDIJSKI KROŽEK 7.–9. r. Martina Golob
MLADINSKI PEVSKI ZBOR 6.–9. r Lilijana Stepic
MLADI VODNI AGENTI 6.–9. r. Dominika Mesojedec
Simona Hribar Kojc
NARAVOSLOVNE EKSPERIMENTALNICE 6.–9. r. Simona Hribar Kojc
ORIENTACIJA 6.–9. r. Jože Drab
PROMETNI KROŽEK 6.–9. r. Jože Drab
PRVI KEMIJSKI POSKUSI 6., 7. r. Dominika Mesojedec
RADIO 7.–9. r. Renata More
SLADKORNA BOLEZEN 6.–9. r. Špela Marolt
SOS KLUB 6.–9. r. Katarina Leban Škoda, Andreja Miklavčič
ŠAHOVSKI KROŽEK 6.–9. r. Tomaž Božič Nosan
ŠOLSKO OZVOČENJE 7., 8. r. Tone Vogler
TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA 6.–9. r. Simona Hribar Kojc
UPI 6.–9. r. Simona Hribar Kojc,
Dominika Mesojedec
USTVARJALNA DELAVNICA 6.–9. r. Lea Cebe Podržaj
VESELA ŠOLA 6.–9. r. Martina Golob
VEZENJE 6.–7. r. Ingrid Boughaba
ZABAVNA FIZIKA 6., 7. r. Urška Šetina
ZELENO PERO 6.–9. r. Špela Marolt, Simona Hribar Kojc,
Dominika Mesojedec, Renata More
ZLATA KUHALNICA 7., 8. r. Dominika Mesojedec
Špela Marolt
ZGODOVINSKI KROŽEK 8., 9. r. Tomaž Božič Nosan
ZUNANJI IZVAJALCI - brezplačne dejavnosti    
ATLETIKA 6.–9. r. Atletsko društvo MASS
BADMINTON 6.–9. r. Badminton klub Lj.
KOŠARKA - dečki 6.–9. r. OKŠ Ledina-Janče
NAMIZNI TENIS 6.–9. r. Namiznoteniško društvo
Kajuh - Slovan
ODBOJKA - deklice 6., 7. r. ŽOK Tabor Ljubljana
ZUNANJI IZVAJALCI – plačljive dejavnosti    
RITMIČNA GIMNASTIKA 6.–9. r.
več skupin
ŠD As
ŠOLSKI PLESNI FESTIVAL 6.–9. r. BOLERO
BREAK DANCE 6.–9. r. Plesna šola Urška
MALI RADOVEDNEŽ 6. r. Zavod VseUK
UČENJE GLASBENIH INSTRUMENTOV 6.–9. r. Glasbena šola Bučar