Osnovna šola SOSTRO

Cesta II. grupe odredov 47
1261 Ljubljana Dobrunje
tel. 01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si

Predmetna stopnja

š.l. 2017-18

INTERESNE DEJAVNOSTI

- Predmetna stopnja – ponudba ( pdf)
- Prijavnica ( pdf)

DEJAVNOST RAZRED MENTOR(ICA)
PREDMETNA STOPNJA
– izvajajo učitelji-ce, brezplačne dejavnosti
   
ASTRONOMSKI KROŽEK 7.–9. r. Urška Šetina
FRANCOŠČINA 6. r. Martina Lavrin Povše
DEBATNI KLUB 7.–9. r. Renata More
DRAMSKI KROŽEK 6.–9. r. Mina Pogačar in
Slađana Đorđević
GEOGRAFSKI KROŽEK 7.–9. r. Urša Lužar
GLASBENI KROŽEK 6.–9. r. Lilijana Stepic
GORNIŠKI KROŽEK 6.–9. r. Jože Drab
JAZ IN TI TER ODNOSI MED NAMI 7.–9. r. Natalija Panič
KEMIJA V OKOLJU 8., 9. r. Dominika Mesojedec
LOGIKA 6.–9. r. Klavdija Kresnik
MEDIJSKI KROŽEK 7.–9. r. Martina Golob
MLADINSKI PEVSKI ZBOR 6.–9. r Lilijana Stepic
NARAVOSLOVNE EKSPERIMENTALNICE 8., 9. r. Simona Hribar Kojc
ORIENTACIJA 6.–9. r. Jože Drab
PROMETNI KROŽEK 6.–9. r. Jože Drab
PRVI KEMIJSKI POSKUSI 6., 7. razred Dominika Mesojedec
RADIO 7.–9. r. Renata More
SLADKORNA BOLEZEN 8., 9. r. Tina Pucihar Balant
PREDMETNA STOPNJA
– izvajajo učitelji-ce, brezplačne dejavnosti
   
ŠAHOVSKI KROŽEK 6.–9. r. Tomaž Božič Nosan
ŠILČEK – impro liga 6.–9. r. Majda Tomc
ŠOLSKO OZVOČENJE 7., 8. r. Anton Vogler
TEKMOVANJE PROTEUS 8., 9. r. Simona Hribar Kojc
UPI 6.–9. r. Simona Hribar Kojc
Dominika Mesojedec
USTVARJALNA DELAVNICA 6.–9. r. Lea Cebe Podržaj
VESELA ŠOLA 6.–9. r. Martina Golob
VEZENJE 6.–7. r. Ingrid Boughaba
ZABAVNA FIZIKA 6., 7. r. Urška Šetina
ZELENO PERO 6.–9. r. Simona Hribar Kojc
Renata More
ZGODOVINSKI KROŽEK 8., 9. r. Tomaž Božič Nosan
ZUNANJI IZVAJALCI
- brezplačne dejavnosti
   
ATLETIKA 6.–9. r. Atletsko društvo MASS
BADMINTON 6.–9. r. Badminton klub Lj.
NAMIZNI TENIS 6.–9. r. Namiznoteniško društvo Kajuh - Slovan
NOGOMET 6. r. Otroška nogometna šola
ODBOJKA - deklice 6., 7. r. ŽOK Tabor Ljubljana
ZUNANJI IZVAJALCI
- brezplačne dejavnosti z doplačilom za dodatno uro
   
KOŠARKA - dečki 6.–9. r. OKŠ Ledina-Janče
ZUNANJI IZVAJALCI
– plačljive dejavnosti
   
RITMIČNA GIMNASTIKA 6.–9. r. več skupin ŠD As
ŠOLSKI PLESNI FESTIVAL 6.–9. r. BOLERO
BREAK DANCE 6.–9. r. Plesna šola Urška
ANGLEŠČINA 6.–9. r. Jezikovne šole
UČENJE GLASBENIH INSTRUMENTOV 6.–9. r. Glasbena šola Bučar