Osnovna šola SOSTRO

Cesta II. grupe odredov 47
1261 Ljubljana Dobrunje
tel. 01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si

Razredna stopnja

š.l. 2017-18

INTERESNE DEJAVNOSTI

 - Razredna stopnja – ponudba ( pdf)
 - Prijavnica ( pdf)

DEJAVNOST RAZRED MENTOR(ICA)
RAZREDNA STOPNJA
– izvajajo učitelji-ce, brezplačne dejavnosti
   
OTROŠKI PEVSKI ZBOR 1.–4. r. 5. r. Martina Kogovšek
Lilijana Stepic
GLASBENI KROŽEK 1.–5. r. Lilijana Stepic
GORNIŠKI KROŽEK 1.–5. r. Urška Oven, Nina Penko
HRVAŠČINA 1.–5. r. Vesna Hrdlička Bergelj
VRTNARSKI KROŽEK 1.–4. r. Lidija Legan Landeker
LUTKOVNI KROŽEK 1. r. Karmen Vodopivec
PRAVLJIČNI KROŽEK Z USTVARJALNICO 1. r. Katarina Birk
NARAVOSLOVNI KROŽEK 1. r. Rahela Vovko
ZABAVNA MATEMATIKA 1., 2. r. Anja Divjak
RAZREDNA STOPNJA
– izvajajo učitelji-ce, brezplačne dejavnosti
   
LIKOVNI KROŽEK 1., 2. r. Vesna Bizjak
PRAVLJIČNI KROŽEK Z USTVARJALNICO 2. r. Katja Kovačič
ANGLEŠKE ZGODBE 2., 3. r. Tina Lavrič
PREKO IGRE UTRJUJEM MATEMATIKO 2., 3. r. Tina Lavrič
ŠAHOVSKI KROŽEK 2.–5. r. Tomaž Božič Nosan
KUHARSKI KROŽEK 3. r. Anja Divjak
RAČUNALNIŠTVO 3. r. Anton Vogler
GRADIMO Z LEGO 3. r. Blaž Bašič
NEMŠČINA Zač. in nad. stopnja 3., 4. r. 4., 5. r. Jadranka Pavčič
VEZENJE 3.–5. r. Ingrid Boughaba
VIŠJA MATEMATIKA 3.–5. r. Petra Florjančič
VESELA ŠOLA 4., 5. r. Petra Florjančič
DRAMSKI KROŽEK 4., 5. r. Mina Pogačar in
Slađana Đorđević
ORIENTACIJA 4., 5. r. Jože Drab
FRANCOŠČINA 5. r. Martina Lavrin Povše
ZUNANJI IZVAJALCI
– brezplačne dejavnosti
   
ATLETIKA 1.–5. r. Atletsko društvo MASS
BADMINTON 2.–5. r. Badminton klub Lj.
MINI ROKOMET - DEKLICE 1., 2. r 3.–5. r. RK Krim Mercator
MINI ROKOMET - DEČKI 1.–5. r. ŠD Slovan
NAMIZNI TENIS 2.–5. r. Namiznoteniško društvo Kajuh - Slovan
ODBOJKA - DEKLICE 5. r. ŽOK Tabor Ljubljana
ZUNANJI IZVAJALCI
– brezplačne dejavnosti z doplačilom za dodatno uro
   
JUDO 1.–5. r. Mala šola juda
KOŠARKA - DEČKI 2.–5. r. ŠD Otroška košarkarska šola Ljubljana
NOGOMET 1.–5. r. Otroška nogometna šola
ZUNANJI IZVAJALCI
– plačljive dejavnosti
   
RITMIČNA GIMNASTIKA 1.–5. r. ŠD As
KARATE 1.–5. r. Karate klub Forum
ŠOLSKI PLESNI FESTIVAL 1.–5. r. BOLERO
BREAK DANCE 1.–5. r. Plesna šola Urška
MAŽORETKE 1.–5. r. Brigita Kastelic
ANGLEŠČINA - več skupin 1.–5. r. Jezikovne šole
UČENJE GLASBENIH INSTRUMENTOV 1.–5. r. Glasbena šola Bučar