Osnovna šola SOSTRO

Cesta II. grupe odredov 47
1261 Ljubljana Dobrunje
tel. 01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si

Razredna stopnja

š.l. 2018-19

INTERESNE DEJAVNOSTI

 

DEJAVNOST RAZRED MENTOR(ICA)
RAZREDNA STOPNJA – izvajajo učitelji-ce, brezplačne dejavnosti    
OTROŠKI PEVSKI ZBOR 1.–4. r.
5. r.
Martina Kogovšek
Lilijana Stepic
GLASBENI KROŽEK 1.–5. r. Lilijana Stepic
GORNIŠKI KROŽEK 1.–5. r. Urška Oven, Nina Penko
HRVAŠČINA 1.–5. r. Vesna Hrdlička Bergelj
VRTNARSKI KROŽEK 1.–4. r. Lidija Legan Landeker
LUTKOVNI KROŽEK 1. r. Karmen Vodopivec
PRAVLJIČNI KROŽEK Z USTVARJALNICO 1. r. Katja Kovačič
PRAVLJIČNI KROŽEK Z USTVARJALNICO 2. r. Katarina Birk
NARAVOSLOVNI KROŽEK 2. r. Rahela Vovko
MALI VEDEŽ 1., 2. r. Vesna Bizjak
LIKOVNI KROŽEK 1., 2. r. Vesna Bizjak
ZABAVNA MATEMATIKA ZA BISTRE GLAVCE 1., 2. r. Anja Divjak
ANGLEŠKE ZGODBE 2., 3. r. Tina Lavrič
ŠAHOVSKI KROŽEK 2.–5. r. Tomaž Božič Nosan
KUHARSKI KROŽEK 3. r. Anja Divjak
RAČUNALNIŠTVO 3. r. Tone Vogler
GRADIMO Z LEGO 3., 4. r. Blaž Bašič
VEZENJE 3.–5. r. Ingrid Boughaba
VIŠJA MATEMATIKA 3.–5. r. Petra Florjančič
MLADI VODNI AGENTI 3.–5. r. Simona Hribar Kojc, Dominika Mesojedec
VESELA ŠOLA 4., 5. r. Andreja Rakar Škafar
DRAMSKI KROŽEK 4., 5. r. Mina Pogačar in
Slađana Đorđević
ORIENTACIJA 4., 5. r. Jože Drab
FRANCOŠČINA 5. r. Jerneja Osredkar
KUHARSKI KROŽEK 5. r. Špela Marolt
ZUNANJI IZVAJALCI – brezplačne dejavnosti    
ATLETIKA 1.–5. r. Atletsko društvo MASS
BADMINTON 2.–5. r. Badminton klub Lj.
KOŠARKA 2.–5. r. ŠD Otroška košarkarska šola Ljubljana
MINI ROKOMET - DEKLICE 1., 2. r
3.–5. r.
RK Krim Mercator
MINI ROKOMET - DEČKI 1., 2. r
3.–5. r.
ŠD Slovan
NAMIZNI TENIS 2.–5. r. Namiznoteniško društvo
Kajuh - Slovan
ODBOJKA - DEKLICE 5. r. ŽOK Tabor Ljubljana
ZUNANJI IZVAJALCI – brezplačne dejavnosti z doplačilom za dodatno uro    
JUDO 1.–5. r. Mala šola juda
NOGOMET 1.–5. r. Otroška nogometna šola
ZUNANJI IZVAJALCI – plačljive dejavnosti    
RITMIČNA GIMNASTIKA 1.–5. r. ŠD As
ŠOLSKI PLESNI FESTIVAL 1.–5. r. BOLERO
BREAK DANCE 1.–5. r. Plesna šola Urška
UČENJE GLASBENIH INSTRUMENTOV 1.–5. r. Glasbena šola Bučar
MALI RADOVEDNEŽ 2.– 5. r. Zavod VseUK