Osnovna šola SOSTRO

Cesta II. grupe odredov 47
1261 Ljubljana Dobrunje
tel. 01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si

IZBIRNI PREDMETI

 DRAGI UČENCI, SPOŠTOVANI STARŠI!

Bliža se prireditev, ki jo vsi že tako nestrpno pričakujemo - prireditev OŠ SOSTRO IMA TALENT, ki bo v sredo, 24. 4, ob 17:30, v avli Osnovne šole Sostro. Na prireditvi ne bo manjkalo odličnih pevskih in plesnih nastopov, dih jemajočih akrobacij, čarovniških trikov in ostalih točk, ZATO JE NIKAKOR NE SMETE ZAMUDITI!!! O NAJ TALENTU OŠ SOSTRO bo poleg komisije odločala tudi publika, tako da vas vabiva, da se prireditve udeležite v čim večjem številu in tako podprete naše talente (s seboj vzemite pisalo).

Da bo vzdušje zares nepozabno,  prinesite plakate in navijaške rekvizite.
Naša prireditev bo tudi dobrodelna – namesto vstopnine bomo zbirali prispevke za šolski sklad.
V napetem pričakovanju prireditve vas lepo pozdravljava! smile

Vodji prireditve Anja Divjak in Tina Lavrič