Osnovna šola SOSTRO

Cesta II. grupe odredov 47
1261 Ljubljana Dobrunje
tel. 01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si

Podr. šola - gibalo razvoja

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bomo zaposleni v Osnovni šoli Sostro v sredo, 14. marca 2018, sodelovali v nadaljevanju splošne stavke v vzgoji in izobraževanju, da bi izrazili nestrinjanje z vladnim vrednotenjem vzgojno-izobraževalnega dela. Na ta dan na matični šoli in podružnicah NE BO POUKA.

Zavedamo se, da bo to povzročilo največ nevšečnosti prav vam, cenjeni starši, za kar se vam vnaprej iskreno opravičujemo, a vas obenem prosimo za razumevanje in podporo našemu prizadevanju.

V kolikor na dan stavke za svojega otroka nikakor ne boste mogli zagotoviti nadomestnega varstva, to sporočite do ponedeljka, 12. 3. 2018, na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Varstvo z malico bo zagotovljeno za vnaprej dogovorjene, nujne primere, na matični šoli in podružnicah.

Lepo vabljeni, da si TUKAJ ( pdf) preberete tudi nagovor Glavnega stavkovnega odbora SVIZ.

Prijazen pozdrav,

Anja Divjak, sindikalna zaupnica OŠ Sostro