Osnovna šola SOSTRO

Cesta II. grupe odredov 47
1261 Ljubljana Dobrunje
tel. 01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si

Podr. šola - gibalo razvoja

_

slike v galeriji dejavnosti

Za marčevski izlet smo se gorniki naše šole, nekateri skupaj s starši, z avtobusom odpeljali na zimsko šolsko prireditev Pokljuški maraton, tokrat za spremembo v Planico. Ob prihodu so nas pozdravile velike planiške skakalnice in organizatorji prireditve. Vreme je bilo oblačno, sem in tja se je celo kazalo sonce. Bilo je kar toplo. Odpešačili smo po zasneženi cesti do 3,6 km oddaljene koče v Tamarju. Zimska idila te doline z dvometrsko snežno odejo nas je očarala in pot je hitro minila. Kratek postanek, kepanje, malica, fotografiranje in že smo krenili nazaj na izhodišče, kjer smo se posladkali z roladicami ter se poigrali na snegu. Na koncu je bilo še žrebanje med udeleženimi šolami za 7 kilogramsko čokolado. Žal nismo imeli sreče. Morda pa nam jo uspe dobiti drugo leto.

Vseeno je bilo lepo.

Mentorja Urša Oven in Jože Drab