Podr. šola - gibalo razvoja

Nagradni izlet za nagrajence prvega Šolskega Prešernovega natečaja, 20. 6. 2018

V sredo, 20. 6. 2018, so nagrajenci prvega Šolskega Prešernovega natečaja odšli na potep v ... Več v galeriji dejavnosti.

DRUŽENJE PO GORNIŠKO, 18.6.2018

Na deseti, zadnji gorniški izlet v tem letu smo povabili tudi starše gornikov. Pravzaprav ni ... Več v galeriji dejavnosti.

1. b na sladoledu

Že več let starši prispevate v šolski sklad in z zbranimi sredstvi podpirate naše osnovnošolce. ... Več v galeriji dejavnosti.

UNESCO: MODER STOL – NEKDO MISLI NATE, 18. 6. 2018

Naša šola je v okviru UNESCO šole vključena v nacionalni projekt z mednarodno udeležbo, v ... Več v galeriji dejavnosti.

Poseben dogodek 5. c, 14. 6. 2018

Učenec Matej je že aprila predlagal, da bi sošolke in sošolce za končni dogodek letošnjega ... Več v galeriji dejavnosti.

OŠ SOSTRO SREBRNO in BRON V RITMIČNI GIMNASTIKI, 14. 6. 2018

Ritmične gimnastičarke, ki na šoli vadijo pod okriljem ŠD AS Ljubljana, so imele Zaključni nastop ... Več v galeriji dejavnosti.