Osnovna šola SOSTRO

Cesta II. grupe odredov 47
1261 Ljubljana Dobrunje
tel. 01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si

Vozni redi

Obisk centra odličnosti za raziskave in inovacije na področju obnovljivih materialov InnoRenew (Koper in Izola, sobota, 19. oktobra 2019)

_

slike v galeriji dejavnosti

Učenci OŠ Sostro, ki jih zanima trajnostni razvoj, ki imajo radi les in naravo, so v sobotnem dopoldnevu spoznavali, kako odličen material je les in kako uporaben je v vsakdanjem življenju. Zaradi izredno raznolikih lastnosti ga lahko uporabimo za široko paleto namenov. Učenci bodo lahko pridobljeno znanje o lesu predstavili v svojih novinarskih prispevkih pri tekmovanju Zeleno pero, ki letos poteka na temo gozda.

mag. Renata More, Dominika Slokar de Lorenzi in Simona H. Kojc, mentorice Zelenega peresa