V sredo, 24. 5. 2023, smo v šolski telovadnici izvedli že 5. tradicionalni turnir v namiznem tenisu. Namen turnirja je bilo medgeneracijsko druženje in povezovanje učencev ter s tem omogočanje priložnosti za uspeh, osebno in socialno potrditev.
Med seboj so se preizkusili učenci 4. – 9. razreda. Vzdušje je bilo igrivo in tekmovalno napeto. Po odigranih dvobojih so se v nadaljnje tekmovanje uvrstili učenci: Tomaž Matos, 6. d, Aldin Sedić, 6. c, Aleksander Ivič Višnikar, 6. c, Žan Porenta, 7. a, Jure Srebot, 7. a, Jan Pančur, 7. a, Tilen Jenko, 8. c, Jaka Klančič, 9. c, Žan Rabič Žabjek, 9. c ter Ažbe Bricelj, 9. c. Posebej vabljeni so še Lovro Ažman, 8. b in Bor Brodnjak, 9. b. ter učitelji šole. Masters turnir v namiznem tenisu bo potekal v mesecu juniju.
Vsem tekmovalcem čestitamo za dosežen uspeh in se veselimo nadaljnjih izzivov.

Organizatorji turnirja: Gregor Škafar, Natalija Panič in Kristina Pelc Zupančič

• ŠOLSKI TURNIR V NAMIZNEM TENISU