Skoči na glavno vsebino

Turizmu pomaga lastna glava

PROJEKT TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA

KISLO ZELJE V TELESU NAREDI VESELJE

Tudi v tem šolskem letu 2023/24 so učenci sedmega in devetega razreda, Klara Baškovč, Maša Černe, Anastasija Kirbiš, Zala Pestotnik Sedej, Eva Žibert in Mrak Julij Dominik, sodelovali na 38. državnem festivalu Turizmu pomaga lastna glava na temo OKUSNI ZAKLADI: Lokalni kulinarični spominki s trajnostnim pridihom. Letos smo si izbrali zdravo, okusno in cenovno dostopno kislo zelje, zimski vir C vitamina. Kislo zelje smo uporabili kot jed, ki se lahko na obloženih kruhkih približa še tako zahtevnemu jedcu ter s svojimi zdravilnimi lastnostmi spremeni okus tistih, ki niso ljubitelji kislega zelja.

Vse in še več, si lahko preberete v nalogi KISLO ZELJE V TELESU NAREDI VESELJE ( pdf) in ogledate reklamni spot na spletni povezavi https://video.arnes.si/watch/nrkp9xjhccn8.

Veseli bomo, če nas boste obiskali v sredo, 24. 4. 2024, od 9. do 13. ure, v Mercator centru Domžale, Cesta talcev 4, kjer se bomo predstavili s projektom. Vabljeni!

mentorica Lea Cebe Podržaj
somentorica Urška Oven

Turistična naloga: KISLO ZELJE V TELESU NAREDI VESELJE ( pdf)

Reklamni spot:

 

Današnjih ogledov: 1
Skupno št. ogledov: 165

Dostopnost