Skoči na glavno vsebino

Projekte sofinancira MOL

Sostrski matematični raziskovalni tabor SMaRT 2023, 22.–24. 9. 2023

Skupina učencev 8. razreda bo v petek, 22. septembra 2023, odšla na matematični raziskovalni tabor SMaRT v Kranjsko Goro, ki ga sofinancira Mestna občina Ljubljana. Učenci bodo preko delavnic spoznavali matematiko na drugačen način. Spoznali bodo ligaški sistem in tekmovali v igri povezav. Spoznali bodo tudi strategije reševanja nalog pri različnih tekmovanjih iz matematike (vitezi in oprode, labirint na poliedru …), šifrirali sporočila, načrtovali z deščico in lončkom, se preizkusili v kvizu o absolutni vrednosti … Vrhunec tabora pa bo matematični maraton, pri katerem bodo učenci ob jezeru Jasna reševali zanimive matematične naloge.

Mateja Štefančič, vodja tabora

 

Današnjih ogledov: 1
Skupno št. ogledov: 44

Dostopnost