Skoči na glavno vsebino

E-TWINNING PROJEKTI

V šolskem letu 2021/2022 bomo sodelovali pri dveh e-Twinning projektih:

  • SPOZNAVANJE EVROPSKIH DRŽAV SKOZI FOTOGRAFIJO

V projektu bomo s fotografiranjem določenih tem spoznavali različne evropske države, njihove navade in običaje, tradicionalno hrano … Foto nalogo bodo: moja šola, moj tipični dan (v šoli, doma), božič, tradicionalna hrana, arhitektura, flora in favna, slovenska pokrajina. Celoletna foto naloga pa nosi naslov Štirje letni časi v mojem mestu.

V projektu sodelujemo s Francijo, Nemčijo, Poljsko, Češko, Turčijo in Madžarsko.

V projektu so vključeni učenci od 7. do 9. razreda.

Mentorice: Simona Hribar Kojc, Jerneja Osredkar, Andreja Miklavčič, Dominika Slokar De Lorenzi

  • MOJ NAJLJUBŠI NARAVOSLOVNI EKSPERIMENT

Pri projektu si bo vsaka država izbrala en eksperiment (biološki, kemijski ali fizikalni) ter zapisala natančna navodila. Navodila bomo posredovali ostalim partnerskim šolam, ki bodo eksperiment ponovile. Rezultate bomo primerjali ter predstavili na različne načine (zapis, ilustracija, fotografija, film …).

V projektu sodelujemo z Belgijo, Italijo, Turčijo, Poljsko in Romunijo.

V projektu so vključeni učenci od 7. do 9. razreda.

Mentorice: Simona Hribar Kojc, Jerneja Osredkar, Andreja Miklavčič, Dominika Slokar De Lorenzi

 

Današnjih ogledov: 1
Skupno št. ogledov: 313

Dostopnost