Zadnji "šolski" torek v letu 2023 je bil za učence 2.a a razreda nekaj posebnega. Ob 17:30 smo se zbrali pred vhodom v šolo, otovorjeni s potovalkami in najljubšimi igračkami za spanje ter polni vznemirjenja in pričakovanj. Najprej smo se odpravili v naš razred, kjer smo si iz steklenih kozarcev, svečke, papirja in žice izdelali nočne lučke. Nato smo odšli v gospodinjsko učilnico, kjer smo pripravili testo in si spekli palačinke. Eni so bili pri tem že pravi mojstri, drugi pa so šele osvajali potrebne veščine za spreten obrat. Vmes smo si ogledali animirano risanko Polarni vlak. Po slastni večerji smo se preoblekli v pižamice, vzeli naše svetilke ter se podali na razburljiv nočni pohod po šoli. Razredi so v temi zgledali čisto drugače, najbolj strašljiva pa je bila vitrina s škorpijoni, pajki in drugimi živalmi. Po prihodu v razred smo umili zobke ter odšli v podstrešno telovadnico, ki je za eno noč postala naša spalnica. Udobno smo se namestili na blazine in zlezli sv spalne vreče. Sledila je le še pravljica za lahko noč in šolo je zagrnila gluha tišina.
Imeli smo se... z eno besedo... čudovito.❤️

učiteljica Anja Divjak