V sredo, 24. aprila, so se v veliki šolski telovadnici zbrali učenci, navdušenci namiznega tenisa. Čeprav so svoje veščine vneto razvijali že med šolskim letom med odmori v šolski avli, je šlo tokrat bolj resno turnirsko naravnano.
Med seboj so se pomerili učenci 4. – 9. razreda. Na trenutke so bili boji prav napeti. V nadaljnje tekmovanje so se uvrstili naslednji učenci: Tilen Jenko, 9. c, Jan Pančur, 8. a, Tomaž Matos, 7. d, Jakob Povše, 6. a ter Mark Patrik Pilko, Dominik Keržan, Maks Slak in Črt Borak, vsi iz 4. a.
Vsekakor lahko pritrdimo, da je cilj turnirja spodbujati medgeneracijsko povezovanje, krepiti prijateljske odnose, razvijati zdravo tekmovalnost ter predvsem doživljati socialno in osebnostno potrditev dosežen.
Kmalu se srečamo na Masters turnirju!

Organizatorji turnirja: Gregor Škafar, Natalija Panič in Kristina Pelc Zupančič