Tudi letos so se člani dramskega krožka udeležili Otroškega festivala gledaliških sanj, ki je že enaindvajsetič zapored potekal v Festivalni dvorani. V sklopu festivala, ki je potekal od 5. do 14. aprila, se je zvrstilo 27 otroških gledaliških skupin in 11 improvizacijskih gledaliških skupin, na katerih je nastopilo preko 400 mladih igralk in igralcev iz cele Slovenije in tujine. OŠ Sostro se je predstavila z dvema igrama, ki sta poželi pohvale s strani strokovne žirije v sestavi dramaturginje Staše Prah, igralca in režiserja Roka Kravanje ter igralke Nine Ivanišin Janežič. Najboljšim so priznanja in nagrade podelili člani strokovne in otroške žirije. S ponosom in velikim veseljem oznanjamo, da so med vsemi nastopajočimi kar trije učenci naše šole, Jakob Drglin, Brina Perovšek in Aljaž Mihelič, prejeli nagrado za obetavne igralce. Prav posebej ponosni pa smo na nagrado za najboljšo predstavo l. in ll. triade, ki jo je prejela naša igra O, kuri, ki je izmaknila pesem.
Obe igri bomo odigrali tudi v dvorani Zadružnega doma Zadvor, v četrtek, 18. aprila ob 18:00, kamor ste lepo vabljeni.

Mentorici Aška in Mina