Učenci naše šole so se 5. 3. in 6. 3. 2024, udeležili prvenstva ljubljanskih osnovnih šol v namiznem tenisu. Oba dneva so izredno uspešno nastopali vsi naši učenci, z rezultati pa so se še posebej izkazali naslednji:
- v kategoriji 4. in 5. razred za dekleta sta si 3. mesto razdelili Lara Černe in Korina Kamšek,
- v kategoriji 6. – 9. razred za dekleta je 3. mesto osvojila Tisa Conta,
- v kategoriji 6. – 9. razred za dečke je 1. mesto osvojil Jakob Povše in 3. mesto Tomaž Matos,
- v kategoriji 6. – 9. razred za dečke, ki so že uvrščeni na državni lestvici klubskih tekmovanj je 1. mesto osvojil Lovro Ažman,
- v kategoriji ekipno je naša šola v postavi ( Korina Kamšek, Tisa Conta, Jakob Povše in Lovro Ažman ) ravno tako osvojila 1. mesto in se uvrstila na državno tekmovanje. Prav tako pa sta sem na državno tekmovanje med posamezniki uvrstila Jakob Povše in Lovro Ažman.

Gregor Škafar