V četrtek, 16. 11. 2023, smo v avli šole s pesmijo in plesom pospremili gospo ravnateljico Mojco Pajnič Kirn in gospoda podžupana Mestne občine Ljubljana Roka Žnidaršiča pri prerezu traku do novih učilnic. Svetle in sodobno opremljene že s pridom uporabljamo, v njih se že kreše od znanja in iskrivih idej. Na odru, kjer sta rdečo nit prireditve vezala Maša in Urban iz 8. a, pa se je iskrilo od energije naših nastopajočih: prvošolci so s plesno točko sezidali celo hiško, šestošolke iz 6. c so zaplesale ob sodobnih plesnih ritmih, šestošolke iz 6. b pa so življenju kar s pesmijo zaklicale: »Dober dan, življenje!« Da smo se na sprehod do učilnic podali dobre volje, so poskrbeli učenci šolskega pevskega zbora.

Katarina Leban Škoda