V nedeljo, 16. 6., smo se z gorniškim krožkom odpravili na zadnji izlet v tem šolskem letu, na katerega so bili vabljeni tudi starši in drugi sorodniki. Z osebnimi avtomobili smo se odpeljali na planino Menina, od tam pa se po položni poti povzpeli do Golega vrha. Po krajšem počitku in malici je vodja izleta, Jože Drab, najbolj rednim obiskovalcem gorniških izletov podelil nagrade, za sladko presenečenje pa je poskrbel tudi za vse ostale učence. Nato smo se po isti poti vrnili do koče in se povzpeli še na najvišji vrh Menine – Vivodnik. Kljub spremenljivemu oblačno-vetrovno-sončnemu vremenu, smo se imeli lepo, in se, tako vodniki kot tudi učenci, že veselimo prihodnjega šolskega leta in novih osvojenih vrhov.

Nina Slavič

• ZADNJI IZLET GORNIŠKEGA KROŽKA V ŠOLSKEM LETU 2023/24