Skoči na glavno vsebino

V torek, 30. 1. 2024, je v Stanežičah potekalo prvenstvo Ljubljane v teku na smučeh za učence in učenke osnovnih šol. Ob dobri organizaciji in še lepšem vremenu, so se naši učenci izkazali z odličnimi uvrstitvami in kupom medalj ter pokalov.
Med starejšimi učenci sta 3. mesto osvojila Ronja Grogl in Maks Goltes Lunaček. Med mlajšimi učenkami pa so si dekleta OŠ Sostro pritekla vsa tri najvišja mesta. 1. mesto je osvojila Ema Petrič, takoj za njo na 2. mestu je bila Brina Bucaj, 3. mesto pa je zasedla Brina Perovšek. Izkazali smo se tudi kot ekipa, saj smo med starejšimi učenci zasedli 3. mesto, med mlajšimi pa z naskokom 1. mesto med ljubljanskimi osnovnimi šolami.
Čestitamo vsem, ki so sodelovali in zastopali našo šolo, predvsem pa je lepo videti njihovo željo, igrivost in iskrice v očeh ob tem kar radi počnejo.