Skoči na glavno vsebino

Turizmu pomaga lastna glava

PROJEKT TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA – VODA IN ZDRAVILNI TURIZEM

MOJIH 140

V letošnjem šolskem letu 2022/2023 so učenke šestega in osmega razreda Klara Baškovc, Maša Černe, Zoja Globokar, Anastasija Kirbiš, Zala Pestotnik Sedej, Lea Zavodnik, Vita Zavodnik, Anabela Vrečar,  sodelovale v projektu Turistične zveze Slovenije – Športna doživetja bogatij mladinski turizem.

Z mentorico Leo Cebe Podržaj so pripravili projektno nalogo na letošnjo temo: Mojih 140 zdravilni turizem. V nalogi so predstavili šolsko Merjaščevo pohodno pot ter rastline, ki jih lahko občudujemo na poti.

Vljudno vas vabimo, da si našo nalogo ogledate v prilogi MOJIH 140 ( pdf) ter nas obiščete 13. aprila 2023 v Mercator centru Domžale, Cesta talcev 4, Domžale,  kjer se bomo predstavljali s svojo stojnico od 9.00 do 13.00 ure..

Veselimo se vašega obiska.

mentor Lea Cebe Podržaj
somentor Jože Drab

Turistična naloga: MOJIH 140 ( pdf)

 

Današnjih ogledov: 1
Skupno št. ogledov: 475

Dostopnost