Turizmu pomaga lastna glava

PROJEKT TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA – VODA IN ZDRAVILNI TURIZEM

VODA, ZEMLJA, OGENJ, LES, VABLJENI NA USTVARJALNI PLES

V letošnjem šolskem letu 2021/2022 so učenci sedmega razreda Jerneja Zupančič, Neli Voda, Živa Maučec, Anabela Vrečar, Eva Turk in Žiga Rajer Trtnik, sodelovali v projektu Turistične zveze Slovenije – Turizmu pomaga lastna glava.

Z mentorico Leo Cebe Podržaj so pripravili projektno nalogo na letošnjo temo: Voda in zdravilni turizem. Raziskovali so, kaj vse lahko počnemo ob naših vodah, kako pomirjujoče voda vpliva na naše telo in duha, kako skrivnostna je voda… S tem smo želeli, prebuditi v sleherniku spoštovanje do narave in zavedanje o pomembnosti ohranjanja čistih voda.

Vljudno vas vabimo, da si našo nalogo ogledate v prilogi VODA, ZEMLJA, OGENJ, LES ( pdf) ter nas obiščete 31. marca 2022 v Mercator centru v Kamniku (Kovinarska cesta 36), kjer se bomo predstavljali s svojo stojnico od 14.00 do 18.00 ure.

Veselimo se vašega obiska.

Lea Cebe Podržaj
mentorica

Turistična naloga: VODA, ZEMLJA, OGENJ, LES ( pdf)

 

Današnjih ogledov: 1
Skupno št. ogledov: 95

Dostopnost